Gala Finałowa 7. edycji konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”

camera_sliderKto został nagrodzony przez jury? Które filmy zdobyły uznanie publiczności? Kto został doceniony przez partnerów konkursu? Tego wszystkiego dowiemy się podczas uroczystej gali konkursu 16 października o godz. 17.00 w Kinie Nowe Horyzonty.

W programie przegląd filmów konkursowych, ogłoszenie werdyktu jury oraz wyłonienie laureatów dwóch nagród publiczności.

W tym roku filmy miały pokazywać walory naszego miasta jako europejskiej stolicy kultury i zachęcać do wizyty we Wrocławiu w 2016 roku – pula nagród jest wyjątkowo atrakcyjna.

Przewidziano nagrody finansowe (łącznie ponad 33 tys. zł): trzy nagrody główne ufundowane przez organizatora – Biuro Promocji Miasta UMW, nagrodę specjalną ufundowaną przez Grupę ATM oraz nagrody publiczności przyznane w głosowaniu internautów ufundowane przez Mind Progress Group, Dolnośląską Szkołę Wyższą oraz Chimney Poland, a także nagrody dodatkowe, rzeczowe oraz staże ufundowane przez partnerów konkursu – Centrum Technologii Audiowizualnych, Studio Dash Dot Creations, Chimney Poland.

Swoją nagrodę przyznają także organizatorzy Kadrów Wrocławia – przeglądu filmów o Wrocławiu, który odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty w dniach 5-9 listopada.

Gala finałowa konkursu rozpocznie się 16 października o godz. 17:00 w Kinie Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21). Wstęp na galę jest wolny! Po darmowe wejściówki należy zgłosić się do kas kina (ilość miejsc ograniczona).