Głosowanie publiczności na najlepszy spot w konkursie „Kręć Wrocław” 2012

Już w najbliższy poniedziałek, 8 października, rozpoczniemy internetowe głosowanie na najlepszy film zgłoszony do konkursu Kręć Wrocław w tym roku!

Chcecie mieć wpływ na to, jak nasze miasto ma być promowane? Zbierajcie znajomych i rodzinę i śledźcie naszą stronę www oraz profil na Facebooku. Już wkrótce rozpoczniemy głosowanie i to właśnie WY przyznacie nagrody dla najlepszych filmów. Przypominamy, że w ramach głosowania publiczności przyznacie aż dwie nagrody finansowe:  

  • I miejsce – 4000 zł ; Nagroda ufundowana przez firmę  Multimedia Polska, operatora telekomunikacyjnego, realizującego od blisko 10 lat program wspierania kina niezależnego MultimediaOFF.
  • II miejsce – 2500 zł ; Nagroda ufundowana przez Starbucks – wyjątkowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi przy kubku wyśmienitej, aromatycznej kawy. Starbucks to pełni optymizmu bariści serwujący najlepszą kawę w mieście o każdej porze dnia.

 

Spot reklamowy głosowania internautów i gali finałowej tegorocznej edycji Konkursu KRĘCI CIĘ WROCŁAW? KRĘĆ WROCŁAW! Realizacja – 3K ( www.3kroki.pl ).
Wnętrz do realizacji zdjęć użyczył Pałac Alexandrów ( www.palacalexandrow.com.pl )
W filmie wykorzystano za zgodą właściciela praw fragmenty realizacji Moniki Kuczycieckiej (plastelinowe krasnale).