Głosowanie publiczności – START :)

Głosowanie internautów na najlepszy film promujący miasto w 5. edycji konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!” wystartowało! Od dziś aż do 21 października możecie oddawać swoje głosy na filmy, które podobają Wam się najbardziej. Teraz wszystko w Waszych rękach – to WY przyznajecie aż 2 nagrody publiczności:

  • I miejsce – 4000 zł ; Nagroda ufundowana przez Multimedia Polska, operatora telekomunikacyjnego, realizującego od blisko 10 lat program wspierania kina niezależnego MultimediaOFF,
  • II miejsce – 2500 zł ; Nagroda ufundowana przez Starbucks – wyjątkowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi przy kubku wyśmienitej, aromatycznej kawy. Starbucks to pełni optymizmu bariści serwujący najlepszą kawę w mieście o każdej porze dnia.

Pamiętajcie, aby zagłosować, należy się zarejestrować na naszej stronie. Każdy użytkownik może na dany film oddać tylko 1 głos, możecie jednak oddać swoje głosy na kilka filmów jednocześnie.  Głosować i oglądać zgłoszone filmy możecie w zakładce GŁOSOWANIE.

Zapraszamy do zabawy! Głosujący wezmą też udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Wyniki Waszego głosowania poznamy podczas Gali Finałowej konkursu, która odbędzie się 28 października, w niedzielę, w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Spot reklamowy głosowania internautów i gali finałowej tegorocznej edycji Konkursu KRĘCI CIĘ WROCŁAW? KRĘĆ WROCŁAW! Realizacja – 3K ( www.3kroki.pl ).
Wnętrz do realizacji zdjęć użyczył Pałac Alexandrów ( www.palacalexandrow.com.pl )
W filmie wykorzystano za zgodą właściciela praw fragmenty realizacji Moniki Kuczycieckiej (plastelinowe krasnale).