Jeszcze do 1 października czekamy na Wasze prace!

Drodzy filmowcy! Przypominamy, że jeszcze do 1 października można zgłaszać filmy do piątej edycji konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”. Tematem przewodnim tegorocznej są „smaki Wrocławia”! Przypominamy Wam też o nagrodach, które można zdobyć w tegorocznej edycji konkursu.

Nagrody ufundowane przez Biuro Promocji Miasta:

  • I miejsce – 10 000 zł
  • II miejsce – 7000 zł
  • III miejsce – 5000 zł

Nagrody publiczności, które wyłonione zostaną w głosowaniu internautów (8–21 października):

  • I miejsce – 4000 zł, nagroda ufundowana przez Multimedia Polska – operatora telekomunikacyjnego, realizującego od blisko 10 lat program wspierania kina niezależnego MultimediaOFF.
  • II miejsce – 2500 zł, nagroda ufundowana przez Starbucks – wyjątkowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi przy kubku wyśmienitej, aromatycznej, najlepszej w mieście kawy.

Nagrody dodatkowe:

  • Twórcy filmów konkursowych będą mogli wygrać dwa staże przy produkcji filmowej firmy ATM Grupa S.A., która jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce. Jeden ze staży trafi do zwycięzcy nagrody głównej, drugi staż przedstawiciele Grupy ATM przyznają filmowi, który ich zdaniem zasłuży na to wyróżnienie.
  • Roczny karnet do Aquaparku Wrocław dla tych, którzy w swoim filmie ukażą ten najnowocześniejszy, wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny w najciekawszy sposób. Wszyscy, którzy planują umieścić w swoim spocie Aquapark proszeni są o kontakt mailowy z jego rzecznikiem prasowym panem Mariuszem Prasałem (mariusz.prasal@aquapark.wroc.pl)

Zwycięstwo to jednak nie tylko nagrody! Zwycięski film zobaczą widzowie AFF i festiwali organizowanych w ramach projektu MultimediaOFF.

Prace konkursowe należy składać do 1 października 2012 r. w Biurze Promocji Miasta, Przejście Żelaźnicze 1, 50-107 Wrocław.