Nagrody w konkursie Kręć Wrocław! Co możesz wygrać?

go pro hero 3 sliderW tym roku pula nagród jest naprawdę duża. Zdobywca pierwszego miejsca ma szansę na 10 tysięcy złotych, ale nasi partnerzy przygotowali szereg nagród dodatkowych: staż w studiu animacji, kamera GoPro, dodatkowe nagrody pieniężne… Jest o co walczyć!

Łącznie wartość nagród pieniężnych wynosi 33,5 tysiąca złotych. To więcej, niż w poprzedniej edycji, a do tego trzeba dodać również nagrody rzeczowe oraz staże w firmach, w których każdy amator nauczy się profesjonalnego podejścia do filmu i animacji.

Autor filmu, który zdobędzie drugie miejsce, otrzyma 7 tysięcy złotych, a zdobywca trzeciego miejsca na podium – pięć tysięcy. W głosowaniu publiczności z kolei do zgarnięcia jest 4,5 tysiąca złotych za pierwsze miejsce, 2,5 tysiąca za drugą pozycję i półtora tysiąca za trzecią. Jest zatem o co walczyć.

Poza nagrodami pieniężnymi, uczestnicy mogą liczyć na szereg wyróżnień. Centrum Technologii Audiowizualnych zaprosi na staż jednego twórcę. Podczas stażu będzie można poznać nowe technologie filmowe od kuchni i zdobyć wiedzę na temat kinematografii. Na twórców animacji i efektów specjalnych czeka z kolei staż w Studiu Dash Dot Creations, w którym zwycięzca pozna tajniki tworzenia animacji na potrzeby telewizji oraz kina. Wygrać można również staż w Chimney Poland, gdzie będzie można nauczyć się postprodukcji filmowej, cyfrowej obróbki obrazu i efektów specjalnych tworzonych dla reklam.

Do wzięcia jest również kamera GoPro Hero 3 White Edition, lub inna nagroda o wartości 1200 złotych. Dodatkowo 3 tysiące złotych nagrody przygotowało studio ATM Grupa, największego niezależnego producenta telewizyjno-filmowego w Polsce.