Premiera spotu promującego konkurs Kręć Wrocław

Dla wszystkich fanów konkursu przygotowaliśmy specjalną niespodziankę! Już w najbliższy wtorek, 7 czerwca, odbędzie się oficjalna premiera spotu promującego konkurs „Kręć Wrocław”.

Spot całkowicie niekonwencjonalny i odbiegający od tego, co na co dzień możemy oglądać w polskich mediach. Bohaterami głównymi będą niesforne, plastelinowe krasnale zwiedzające nasze piękne miasto! Spot został zrealizowany w technice mieszanej, gdzie tradycyjne ujęcia video ukazujące miasto połączone zostały z poklatkową animacją plastelinowych Krasnali. Muzykę do filmu stworzył i wykonał zespół Małe Instrumenty.

Autorką spotu jest Monika Kuczyniecka – młoda, ale już utytułowana i uznana animatorka, absolwentka poznańskiej ASP. Wyreżyserowała m.in. teledyski: Bang, Bang zespołu Voo Voo zamieszczony na płycie 21, Ucieczka z wesołego miasteczka Czesława Mozila. Zilustrowała również okładkę i wewnętrzną książeczkę płyty Pop Czesława Mozila, wydaną w 2010 (nominacja do Fryderyka).

Premiera spotu „Kręć Wrocław” odbędzie się 7 czerwca o godz. 18:00
w Międzyszkolnym Dyskusyjnym Klubie Filmowym przy ul. Kołłątaja 20 w ramach przeglądu twórczości Moniki Kuczynieckiej. Po pokazach odbędzie się spotkanie
z autorką. WSTĘP WOLNY!

Tymczasem przedsmak twórczości Moniki: