Spot promujący konkurs – FOTORELACJA

7. edycję konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!” będzie promował spot zrealizowany w trzech różnych wersjach czasowych. Premiera spotu już wkrótce, a tymczasem prezentujemy serię zdjęć z planu filmowego. Zdjęcia realizowane były 27 maja w Browarze Mieszczańskim.

Scenariusz i realizacja spotu:
Paweł Przybylski – 3K (www.3kroki.pl, www.facebook.com/3kroki)

wystąpili:
Anna Żebrowska (www.facebook.com/annalidiazebrowska),
Irek Grin (pl.wikipedia.org/wiki/Ireneusz_Grin),
Łukasz Januszewski (www.facebook.com/profile.php?id=100002765174869)

make-up:
Monika Krawczyk (www.facebook.com/makijazwroclaw)

foto z planu:
Paweł Jakubek – PAJOT (www.pajot.pl)

dźwięk: Bartosz Kieres
światło: Maciej Kiełtyka
kierownik planu: Bartosz Myszyński
lokalizacja: Browar Mieszczański we Wrocławiu (www.browar.wroc.pl)

3K to grupa ludzi, którzy w świecie mediów działają od początku lat dziewięćdziesiątych. Doświadczenia przez lata zbierali zarówno podczas pracy w studiu telewizyjnym, jak i w pracy z kamerą w terenie. Dzięki temu w zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu p przy wszystkich formach telewizyjnych i wideo. Realizowali materiały m. in. dla TVP, TVN, Polsat, RAI, ArigUs, nie tylko w Polsce ale i poza jej granicami.
Realizowane produkcje przygotowują począwszy od scenariusza, przez dokumentację, zdjęcia po postprodukcję i duplikację. Zajmują się produkcją reportaży, newsów, spotów reklamowych, teledysków, filmów promocyjnych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych i edukacyjnych, rejestracją imprez i wydarzeń kulturalnych. Nie boją się wyzwań, są dla nich nową przygodą.
Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu proponują swoim klientom również szkolenia medialne. Adresowane są do firm, osób publicznych, administracji, personelu zarządzającego, młodych rzeczników prasowych oraz wszystkich „narażonych” na kontakt z mediami z racji ich obowiązków zawodowych. Stale poszerzają ich zakres. Realizują również warsztaty dla młodzieży.

strona www: http://www.3kroki.pl
mail: wroclaw@3kroki.pl
facebook: www.facebook.com/3KROKI
tel: 71 723 03 24, kom: 601 535 871