WARSZTAT 1 – „Studium projektu – ludzie, czas, narzędzia”

W kwietniu wystartowała 7. edycja konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych filmów oddających oryginalny charakter i klimat Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Organizator – Biuro Promocji Miasta oraz partnerzy konkursu – Platige Image, Chimney Poland, Dash Dot Creations, zapraszają na spotkanie poświęcone realiom prawdziwych, dużych produkcji filmowych. Spotkanie ma na celu uświadomienie uczestnikom skali takich projektów oraz zachęcenie ich do działania w wyspecjalizowanych grupach. Według organizatorów współpraca to jedyna metoda pracy przy tego typu projektach, gwarantująca wysoki poziom i jakość. Jak stać się częścią zespołu projektowego? Tego dowiesz się podczas warsztatu z przedstawicielami firm:

Platige Image – artystyczny konglomerat, który tworzy silne wizualnie i zaawansowane technologicznie projekty dla świata reklamy i filmu, sztuki, edukacji i rozrywki.

Chimney Poland – wiodący dom postprodukcyjny specjalizujący się w cyfrowej obróbce obrazu i efektach specjalnych na potrzeby produkcji reklamowych i fabularnych, należący do międzynarodowej grupy mającej swoje oddziały w Sztokholmie, Kopenhadze, Berlinie i Frankfurcie. Działa na polskim rynku od 1998 roku i od początku stanowi wzorzec jakości dla całej branży.

Dash Dot Creations – studio animacji i efektów specjalnych specjalizujące się w kooprodukcji reklam oraz filmów. Firma jest bardzo mocna związana produkcyjnie także z rynkiem Game Devowym.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 czerwca 2014 w kinie Nowe Horyzonty, godz. 17.00 ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, w sali nr 6.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Z powodu ograniczonej liczby miejsc zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności na adres: kontakt@krecwroclaw.pl.