WARSZTAT nr 3 „Warsztat pracy realizatora filmu reklamowego”

Jednym z partnerów tegorocznej edycji konkursu i fundatorem nagrody publiczności jest Dolnośląska Szkoła Wyższa – najlepsza uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku, zajmująca 1. miejsce w regionie wśród opinii pracodawców. Uczelnia kształci m.in. na specjalnościach media cyfrowe i komunikacja elektroniczna, animacja 3D i efekty specjalne w mediach oraz media interaktywne i komunikacja elektroniczna. Program studiów na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, w ogólnopolskim konkursie MNiSW, został wyróżniony i uznany za kierunek dostosowany do wymagań rynku pracy ze względu na strategiczne umiejętności w zakresie technologii cyfrowych w mediach, animacji 3D i efektów specjalnych, nowoczesnych technik fotograficznych oraz produkcji multimediów.

W ramach konkursu Dolnośląska Szkoła Wyższa postanowiła zaprosić uczestników konkursu na warsztat dotyczący pracy realizatora filmu reklamowego. Przez trzy dni uczestnicy warsztatów opracują wspólny projekt filmowy, następnie zrealizują do niego zdjęcia, a na trzeci dzień wspólnie go zmontują, przy okazji poznając tajniki pracy realizatora, operatora i montażysty.

Prowadzący: Piotr Żukowski – operator, producent filmowy i telewizyjny, reżyser, twórca Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych, absolwent PWSFTviT, wykładowca Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Autor zdjęć i współproducent filmów  m.in. Piotra i Dominika Matwiejczyków, Bodo Koxa. Koordynator Programu Wspierania Polskiego Kina Niezależnego Multimediaoff.

Warsztaty odbędą się w dniach 29 czerwca – 1 lipca w godz. 10.00–18.00 w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, Wydział Nauk Społecznych i Dziennikarstwa, ul. Strzegomska 47, Wrocław. Liczba miejsc ograniczona!

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: kontakt@krecwroclaw.pl.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!