Warsztaty w ramach konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”

Interesujesz się fotografią? Chcesz poznać z bliska najnowsze aparaty cyfrowe Canon EOS 5Ds i EOS 5DsR?  Zapraszamy na event organizowany przez Digital24.pl i Canon Polska w ramach konkursu na krótki film o Wrocławiu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław”.
W czasie eventu zostaną zaprezentowane najnowsze modele aparatów firmy Canon – EOS 5Ds i EOS 5DsR. Z bliska będziesz mógł się przekonać o możliwościach tym aparatów i ich fenomenalnej rozdzielczości, która pozwala zarejestrować najdrobniejsze szczegóły i zupełnie nowy poziom jakości obrazu.

baner-prezentacja-5ds

Pierwsza część pokazu będzie poświęcona prezentacji technicznej sprzętu przez firmę Canon, natomiast druga część pokazu będzie poświęcona praktycznej prezentacji sprzętu według Jakuba Kaźmierczyka (fotoblogia.pl). Od godziny 13:00 część osób, które wcześniej dokonały zapisu na Strefę Touch&Try (studyjną), będą miały możliwość wykonać zdjęcia nowymi aparatami Canon 5Ds/5DsR na specjalnie przygotowanych dwóch stanowiskach studyjnych. Każda z osób jeżeli chce zabrać ze sobą przykładowe zdjęcie, które wykonała musi posiadać ze sobą kartę pamięci SD lub CF. Na miejscu będą również dostępne dwa stanowiska komputerowe z możliwością wyświetlenia zdjęcia i dokonanie jego wydruku.