3 KROKI

3 KROKI Produkcja wideo i tv. Szkolenia medialne to firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w świecie mediów zbieranym przy wszystkich formach telewizyjnych, zarówno w studiu telewizyjnym, podczas pracy w terenie, rejestracjach wielokamerowych oraz przy produkcjach filmowych.
O firmie najlepiej świadczy jej dorobek i klienci, którzy jej zaufali, nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, z największymi stacjami telewizyjnymi włącznie.
Zespół 3 KROKI to team wielu współpracujących ze sobą specjalistów związanych z branżą telewizją oraz specjalistów zajmujących się przekazem medialnym i oddziaływaniem mediów. Bazując na tej wiedzy i zebranym przez lata oświadczeniu obok istniejącego działu produkcyjnego powołany został również dział szkoleniowy oferujący szkolenia medialne indywidualne i grupowe, adresowane do osób narażonych zawodowo na kontakt z mediami i wykorzystujących media w swojej pracy.
Firma otwarta jest na wszelkie wartościowe projekty, zwłaszcza związane z Dolnym Śląskiem, jak np. konkurs „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”, uczestniczy wraz z wrocławskimi naukowcami w zespole wdrożeniowym zajmującym się opracowaniem studium możliwości współpracy ośrodków nauki i biznesu, w obszarze jakości życia na Dolnym Śląsku, powołanym w ramach projektu „Twoja Wiedza. Twoja Firma” realizowanego pod patronatem m.in. Loży Dolnośląskiej BCC, wspiera i współpracuje z organizacjami pozarządowymi, np. Fundacją Mam Marzenie, ZHP, Tropiciel.org
Więcej o 3 KROKI Produkcja wideo i tv. Szkolenia medialne znaleźć można na stronie internetowej www.3kroki.pl